KONSULTACJE DIETETYCZNE

Konsultacja dietetyczna to szczera rozmowa między nami, która pomaga zrozumieć jaki jest Twój stan zdrowia, historia chorób w rodzinie, nawyki żywieniowe, historia dietetyczna (stosowane diety), Twój styl życia, poziom stresu, jakość i ilość snu, poziom aktywności fizycznej.

Konsultację dietetyczną poprzedza:

- wypełnienie ankiety żywieniowej, którą otrzymasz po zapisaniu się na konsultację - ma ponad 150 pytań - analizuję ją następnie by w trakcie naszego spotkania móc jeszcze dogłębiej poznać Twoja sytuację

- prowadzenie minimum 5-7-dniowego dzienniczka żywieniowego, który należy wysłać najpóźniej na 3 dni przed konsultacją na maila

- przesłanie badań, którymi dysponujesz.

Konsultacje odbywają online przez Skype, po wcześniejszym ustaleniu odpowiedniego dla Ciebie terminu. Konsultuję zarówno osoby mieszkające w Anglii jak i w innych krajach m.in. w Polsce.

Po konsultacji do 14 dni roboczych otrzymujesz ode mnie:

- zalecenia żywieniowe, które uwzględniają Twój stan zdrowia, wyniki badań oraz styl życia, poziom stresu
- wskazówki jak zalecenia wprowadzić w życie w prosty sposób
- w zależności od Twojej sytuacji zdrowotnej i wywiadu zalecenia mogą obejmować dodatkowe materiały takie jak: plan wprowadzania zmian, przepisy, listy produktów wskazanych i przeciwskazanych w Twojej diecie, poradniki komponowania posiłków itp. (materiały mogą się różnić u poszczególnych osób)

PAMIĘTAJ

Zalecenia żywieniowe nie są jadłospisem czyli popularnie nazywaną przez pacjentów "dietą". Jadłospisy stanowią oddzialną usługę.

.