JADŁOSPISY

Jadłospis popularnie nazywany dietą to skomponowany specjalnie dla Ciebie zestaw posiłków, które mają wartość odżywczą dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu. Jadłospis ułożony przeze mnie pokrywa Twoje zapotrzebowanie na makroskładniki (białka, tłuszcze, węglowodany), witaminy, składniki mineralne i aktywne.

Abym mogła ułożyć nalepiej dostosowany jadłospis dla Ciebie zachęcam do skorzystania najpierw z konsultacji. W przypadku kiedy zależy Ci jedynie na jadłospisie warto się ze mną skontaktować. Układam jadłospisy bez konsultacji dietetycznej pod warunkiem, że stan zdrowia danej osoby nie jest bardzo złożony. Może zdarzyć się tak, że u niektórych osób odmówię ułożenia jadłospisu bez wcześniejszej konsultacji w trosce o dobro pacjenta.

Układłam jadłospisy tygodniowe dla osób zdrowych i na dietach specjalnych. Nie zajmuję się jednak dietetyką m.in. pediatryczną, onkologiczną, sportową czy żywieniem dojelitowym i pozajelitowym, a w aspektach klinicznych pracuję w konkretnych obszarach. W związku z tym nie układam jadłospisów dla dzieci, osób z nowotworami, osób trenujących amatorsko, ale intensywnie (np. przygotowując się do maratonu), osób, które niedawno przeszły jakieś operacje np. resekcję żołądka.

Jadłospisy układane są za pomocą profesjonalnego oprogramowania KCALMAR.PRO dla dietetyków, które dzięki nowoczesnej technologii umożliwia pacjentowi dostęp do rozpisanego jadłospisu na smartfornie. Oprócz tego otrzymujesz ode mnie plik PDF z całym jadłospisem, przepisami, wartością odżywczą i wskazówkami związanymi z Twoją dietą. To znacznie ułatwia pracę i przestrzeganie diety. Masz do niej dostęp nieustannie.

kcalmar