WSPÓŁPRACA KROK PO KROKU

ZAMÓWIENIE JADŁOSPISU

 

UWAGA! Wszystkie dokumenty proszę wysyłać w jednym mailu, a jeśli pliki są zbyt „duże” należy je wcześniej zmniejszyć przy użyciu narzędzi takich jak https://smallpdf.com/https://tinypng.com/

1.  POBIERZ I UZUPEŁNIJ PONIŻSZE DOKUMENTY

 

 

 

 

Pobrane materiały należy uzupełnić i wysłać w całości na maila kamila@kamilaurbaniak.com

 

2. DOKONAJ PŁATNOŚCI

 

Do pracy nad ułożeniem jadłospisy przystępuję po opłaceniu jadłospisu oraz dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów. 

 

DANE DO PRZELEWU

 

KONTO POLSKIE – DLA OSÓB Z POLSKI LUB Z INNYCH KRAJÓW KONSULTOWANYCH
ONLINE

Kamila Urbaniak
ul. Warszawska 47
08-470 Wilga
Numer konta: 62 1140 2004 0000 3402 4252 7278


KONTO BRYTYJSKIE – DLA OSÓB Z ANGLII
Kamila Urbaniak
Sort code: 11-08-34
Numer konta: 13 401 364

 

 

3. PAMIĘTAJ, ABY W MAILU DO MNIE ZAŁĄCZYĆ WYNIKI BADAŃ

 

Email: kamila@kamilaurbaniak.com

Najlepiej z ostatnich 3 miesięcy (maksymalnie 6 mięsiecy). Upewnij się, że badania są czytelne. OPATRZ je datą badania jeśli na nich nie widnieje, a w przypadku kobiet które miały robione badania hormonalne , w której fazie cyklu były robione.

Jeśli badania są w innym języku niż angielski lub polski należy je przetłumaczyć, abym mogła się z nimi zapoznać. To oznacza, że badania w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskich czy innych muszą zostać wysłane na maila już po przetłumaczeniu.

 

 

4. ZAPROSZENIE DO PROGRAMU KCALMAR. PRO I

WYSYŁKA JADŁOSPISU

 

Po otrzymaniu wszystkich materiałów wysyłam zaproszenie do programu KCALMAR. PRO DLA DIETETYKÓW gdzie będę układała jadłospis. Należy przyjąć zaproszenie i wypełnić ankietę, która się po zaakceptowaniu zaproszenia pokaże.

 

Dodatkowo należy dokładnie wypełnić pola o lubianych i nielubianych produktach. Brak wpisania w program określonych produktów skutkuje tym, że mogą być użyte w jadłospisie.

 

Wysyłka jadłospisu następuje po około 7-10 dniach roboczych od dnia w którym otrzymam wszystkie wypełnione dokumenty, płatność oraz zostanie uzupełniona ankieta w programie KCALMAR. Wszystko to jest niezbędne do ułóżenia możliwie jak najlepiej dopasowanej diety.