CENNIK

Jadłospis popularnie nazywany dietą to skomponowany specjalnie dla Ciebie zestaw posiłków, które mają wartość odżywczą dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu. Jadłospis ułożony przeze mnie pokrywa Twoje zapotrzebowanie na makroskładniki (białka, tłuszcze, węglowodany), witaminy, składniki mineralne i aktywne.

Abym mogła ułożyć nalepiej dostosowany jadłospis dla Ciebie najpierw niezbędna jest konsultacja dietetyczna. Bez niej nie znam potrzeb Twojego organizmu ani nawyków żywieniowych. Zatem jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na dobrze przeprowadzoną zmianę sposobu żywienia najpierw poznaj swoje nawyki żywieniowe dzięki konsultacji.

Układłam jadłospisy tygodniowe dla osób zdrowych i na dietach specjalnych. Otrzymujesz ode mnie również tabelę wymienników żywieniowych, dzięki którym możesz swobodnie wymieniać produkty z jadłospisu w ramach tej samej grupy produktów np. banana na owoce jagodowe, migdały na inne orzechy itd. Dzieki takiej liście Twój jadłospis będzie urozmaicony, a płacisz za niego tylko raz!


ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ 30 MINUTOWĄ KONSULTACJĘ

Zadzwoń do mnie lub napisz. Opowiedz z czym się zmagasz i w czym potrzebujesz pomocy. 30-miutowa rozmowa przez skype lub telefon do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest zupełnie za darmo

.

[contact-form-7 id="2276" title="Formularz 1"]