KONTAKT

Pisząc do mnie email proszę umieść w nim poniższe informacje:


- w jakim kraju mieszkasz(to ważne ze względu na ustalane godziny konsultacji, język, w którym być może wyślesz mi swoje wyniki badań - jeśli jest inny niż angielski poproszę Cię o ich przetłumaczenie)
- jaki jest Twój cel
- jakie masz problemy zdrowotne (nadwaga/otyłość, konkretne choroby, alergie/nietolerancje pokarmowe, problemy metaboliczne np. insulinooporność).

Dzięki temu będzie łatwiej i sprawniej udzielić mi niezbędnych informacji odnośnie cennika konsultacji i jadłospisów (wyceniane są indywidualnie). W drodze mailowej zaproponuję również aktualnie dostępne terminy konsultacji. Z racji udzielania konsultacji online dla osób, właściwie z każdego zakątku globu nie udostępniam na ten moment automatycznego systemu rezerwacji terminów konsultacji.

email: kamila@kamilaurbaniak.com


WAŻNE


Maile sprawdzam 2 razy dziennie. Z uwagi na ich ilość czasem czas oczekiwania na odpowiedź może się przedłużać. Staram się jednak jak mogę, aby takie sytuacje nie miały miejsca.

Nie prowadzę konsultacji przez email i nie udzielam porad taką drogą. Moja bezpłatna pomoc osobom, które nie mają możliwości konsultacji ze mną odbywa się za pośrednictwem bloga Kreatornia Zmian.

Pracuję od poniedziałku do piątku. Nie odpowiadam na maile w weekendy, dni wolne od pracy w Polsce oraz Anglii.

NAPISZ MI WIADOMOŚĆ

Jeśli chcesz o coś zapytać, dowiedzieć się więcej o ofercie lub chcesz podjąć współpracę - nie czekaj! Jestem do dyspozycji.

.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości