GRUPA WSPARCIA W ODCHUDZANIU

Odchudzanie nie jest łatwym procesem. Na tej drodze wiele osób spotyka mnóstwo przeszkód, które powodują, że proces ten nigdy nie zostaje doprowadzony do końca. Skutkuje to byciem na ciągłej diecie, ciągłą walkę, poczuciem winy, wstydu, osamotnienia, zniechęcenia i braku akceptacji siebie wraz z częstym brakiem akceptacji ze strony otoczenia. Bezsilność często bierze górę. Wiele osób się poddaje.

Jeśli nie masz wokół siebie osób, które mogą wesprzeć proces odchudzania dobrym słowem, ale także pomogą odchudzać się z głową, świadomie zmieniając nawyki żywieniowe - ta grupa jest dla Ciebie.

Prowadząc taką grupę w Polsce obserwowałam jak cotygodniowe spotkania przynoszą rezultaty nie tylko w postaci straconych kilogramów, ale przede wszystkim w zwiększonej świadomości żywieniowej. Dzięki temu osoby uczestniczące w grupie zaczynały swoją zdrowszą drogę życia zmieniając złe nawyki żywieniowe, ucząć się wybierać zdrowe produkty, komponować zdrowe posiłki dostosowane do swoich potrzeb.

Jak niewielu dietetyków rozumiem z czym zmaga się pacjent z nadwagą lub otyłością, ponieważ ze względu na problemy zdrowotne również mam nadwagę. Znam wszystkie myśli, emocje i sytuacje towarzyszące nadwadze doskonale - to pozwala mi lepiej zrozumieć grupę i wspierać ją w odpowiedni sposób.

Grupa wsparcia rusza we wrześniu 2016 roku w Milton Keynes. Cotygodniowe spotkania będą trwały 1,5h godziny podczas, której nie tylko otrzymasz niezbędne wsparcie w odchudzaniu, ale również nowe znajomości, wśród kobiet, które mają dokładnie ten sam problem co Ty.

Profesjonalne porady dietetyczne i moja obecność, pomogą Ci odchudzać się wreszcie zdrowo, powoli, w swoim rytmie, zapobiegając efektowi jo-jo i szkodom zdrowotnym jakie może wywołać nieprawidłowe chudnięcie.